Kāpēc jābrauc ar mums?

+Mēs esam ieguvuši pieredzi ceļojot visā pasaulē;
+Mēs zinām, ko nozīmē ceļš, kustība un brīvības sajūta;
+Mēs esam profesionāli braucienu vadītāji;

Ko Tu iegūsi ceļojot ar mums?

+Īstu ceļojuma sajūtu braucienā ar E-velo;
+Pozitīvas emocijas un jaunu velo ceļošanas pieredzi;
+Apmācību braukšanai ar elektrisko velosipēdu;
+Cube Reaction Hybrid Pro eMTB elektrovelosipēdu ar jaunākās paaudzes Bosch Performance line CX motoru, ar lielas ietilpības 625w/h akumulatora bateriju, veloķiveri un velo cimdus.
+profesionālu brauciena vadītāju un tehnisko atbalstu;
+īpaši izstrādātus un pielāgotus maršrutus atbilstoši katra prasmēm un spējām;

Jānis Cimiņš

EASY RIDE E-velo ceļojumu vadītājs un organizators. Velosipēdu un E-Velo entuziasts, kā arī aizrautīgs motociklists. Profesionāls moto tūru vadītājs un sertificēts BMW motociklu bezceļu braukšanas instruktors. Vadījis ceļojumus motociklistu grupām Islandē, Āfrikā, Austrālijā, Jaunzēlandē. Ar savu motociklu 2x aizbraucis no Salacgrīvas līdz Hongkongai.

Aija Bley

EASY RIDE E-velo braucienu vadītāja. Profesionāls kino režisors un fotogrāfs. Ceļotāja un ceļojumu grāmatu autore. Aizrautīga velobraucēja un velo izmanto kā transporta līdzekli jebkurā sezonā.

Easy Ride

Easy Ride mērķis ir dot iespēju ikvienam izbaudīt velo braukšanu un ceļošanu. Šim nolūkam ir iegādāti jaunākās paaudzes, moderni E-MTB velosipēdi. Maršruti ir saplānoti tā, lai varētu izbaudīt E-velo priekšrocības un atklāt velo ceļošanu ar elektriskajiem velosipēdiem. Maršruti ir izstrādāti balstoties uz mūsu moto un velo ceļošanas pieredzi visā pasaulē.