Biežāk uzdotie jautājumi

Par E-velo un braucieniem

Jā, pedāļi būs jāmin, jo elektromotors palīdz tikai tad, kad braucējs pieliek savu spēku. Mūsu E-velo ir aprīkoti ar “pedal assist” sistēmu, nav atsevišķas pogas, kuru piespiežot var braukt. Tā kā mūsu e-velosipēdiem ir 4 braukšanas režīmi, tad tad motora atbalsts atkarībā no režīma ir no 100% līdz 340%.

Jā, varēsiet, ja jūs ikdienā varat nobraukt 20km un pavadīt uz velosipēda 3-4h.

Jā, mēs garantējam, ka baterija pietiks, ja ievērosiet ekonomiskas un pareizas braukšanas pamatprincipus, kurus jums iemācīs brauciena vadītājs.

Mums ir pieejami dažādi rāmju izmēri. Velosipēdu varēsim jums pielāgot, ja augums ir no 155cm līdz 188cm un svars nepārsniedz 110kg.

Jā, tas ir iespējams, bet dalība ar savu Velo ir noteikti jāsaskaņo ar mums pirms brauciena rezervācijas.

Jā, ir iespējams. Mums ir pieejami bērnu sēdeklīši bērnu svaram līdz 15kg un līdz 22kg.


Citi jautājumi

Sazinieties ar mums, mēs varam jums saplānot gan vēlamo maršrutu, gan veloceļojumu.

Easy Ride braucienu cenā ir iekļauts transports no brauciena sākumpunkta/galapunkta līdz tuvākajam sabiedriskajam transportam (izņemtot īsos, 2h braucienus) Varam piedāvāt arī transporta pakalpojumu no Rīgas līdz Salacgrīvai vai Līgatnei. Sazinieties ar mums.

Brauciena dalībnieks ir materiāli atbildīgs par velosipēdu brauciena laikā.
E-velosipēda īre ir iekļauta brauciena cenā. Jūs īrējat e-velo no Easy Ride un tas tiek izsniegts pirms brauciena un atgriezts pēc brauciena saskaņā ar Easy Ride braucienu un nomas noteikumiem.