Elektriskais kalnu velosipēds (E-MTB) ir īpaši piemērots braucieniem ar izteiktu reljefu Gaujas Nacinālajā Parkā, Siguldā, Cēsīs, Līgatnē. Easy Ride maršrutos mēs esam iekļāvuši labākos Latvijas MTB maršrutus, kā arī skaistākās vietas tuvākajā apkārtnē.  Visi mūsu braucieni sākas vai finišē Līgatnē, jo Līgatnē ir daudz skaistu meža taku, kas nepārklājas ar tūrisma plūsmu un tā ir viena no mūsu iemīļotākajām vietām.

E-Velo brauciens Līgatnē patiks visiem, kas vēlas apskatīt Līgatni nedaudz savādāk. Šī brauciena maršrutu iespējams pielāgot katra vēlmēm un prasmēm. Interesanta pilsētas ekskursija var pārtapt arī par izaicinošu MTB braucienu 2h garumā. Parādīsim E-Velo iespējas un labākos MTB maršrutus Līgatnē. Šajā braucienā ir ekskluzīva iespēja apmeklēt Līgatnes ziloņu alu www.elephantpark.lv

Līgatne-Cēsis-Līgatne brauciens iekļauj gan Cēsu, gan Līgatnes apskati ar E-velo. Patiks visiem, arī iesācējiem, jo brauciens ir viegls, nav sarežģītu meža taku. Ļoti skaisti grants ceļi ar reljefu un koku alejām. Aktīvākiem braucējiem varam maršrutā iekļaut gan MTB Amatas taku, gan MTB taku pār Spriņgu iezi.

Līgatne-Sigulda-Līgatne brauciens ir viens no skaistākajiem MTB maršrutiem Latvijā. Lai gan tur nav nekā sarežģīta, var braukt arī iesācēji,  tomēr, lai braucienu izbaudītu, nepieciešamas velo braukšanas iemaņas. Šo mēs ieteiktu visiem, kam patīk braukt, patīk MTB, meža takas un tehniskāki maršruti. Arī tad, ja šis maršruts ir jau iepriekš izbraukts ar MTB, būs interesanti to atkārtoti izbraukt ar E-MTB.

Valmiera-Līgatne ir ļoti skaists velo maršruts. Daudz apskates vietas, interesanti ceļi un meža takas. Izbrauksim ar velo 3 pilsētas- Valmieru, Cēsis, Līgatni. Garākais no mūsu piedāvātajiem maršrutiem- 75km. Pusdienas un e-velo bateriju uzlāde Cēsīs kādā labā restorānā. Garantēta ceļojuma un piedzīvojuma sajūta!